REZERVACE

Rezervaci můžete vyřídit po telefonu 731 606 252, 602 768 693 emailem mrspalava@gmail.com, nebo můžete využít rezervační systém tady na webu (uvidíte celkovou cenu za ubytování, včetně slev a poplatků). V rezervačním systému je nutné provádět rezervaci 2 dny před příjezdem, pokud potřebujete objednat ubytování na poslední chvíli kontaktujte nás telefonicky, rádi Vám vyhovíme. Pokud máte nějaký dotaz nebo je Vám něco nejasné, neváhejte, volejte, pište, kontakty zde

Základní cena je 550 Kč/osoba/noc. Ceník naleznete zde. 

Ubytování je možné v den příjezdu od 15:00 do 16:00, pokud není dohodnuto jinak, vždy budete před příjezdem kontaktováni. V měsíci červenci a srpnu je možné ubytování minimálně na 3 noci, jinak na 2 noci. Od 1. 11. do 31. 3. je možná rezervace minimálně 4 pokoje/2 noci/12 osob, rezervaci je nutné povézt emailem nebo telefonicky.

Děkujeme za Váš zájem!

Rezervační systém 
Vyberte si datum příjezdu a odjezdu, vyberte si pokoj (rezervační systém nabízí pouze volné pokoje), klikněte na rezervovat, šipkou určete počet pokojů (1,2,3...kolik potřebujete pokojů) a níže klikněte na tlačítko pokračovat, rezervační systém Vás navede. Na kartě obsazenost zjistíte volnou kapacitu penzionu. 

Od 1. 11. do 31. 3. je možná rezervace minimálně 4 pokoje/2 noci/12 osob, rezervaci je nutné povézt emailem nebo telefonicky, rezervaci nelze v tomto období provézt v rezervačním systému.